-
-
W dużej mierze to pieniądze i media decydują o tym na kogo wyborcy głosują. Czy zatem to jest demokratyczny wybór, czy w ten sposób wybrana władza jest legalna?
https://niezalezna.pl/polityka/rzad-tuska-jest-nielegalny-hiszpanski-europosel-sprawuja-wladze-w-wyniku-masowej-ingerencji-zagranicznej/538376 - Załaduj więcej postów


Nie chce mi się sprawdzać, więc przyjmuję, że tak jest. Wcale mnie to nie dziwi, bo media w tym uczestniczyły, więc to dla nich duży wstyd. Choć być może nie tyle wstyd jest decydujący co biznesowy interes.