-
Łukasz zamieszczony w temacie Architektura
dopiero tutaj widać, jak negatywna to była zmiana. Bo nie tylko wybudowano brzydszy budynek od historycznego, ale nawet przed budową miejsce wyglądało lepiej, był tam zielony ogródek, a teraz betonowa pustynia.
Biurowiec, który podzielił warszawiaków. Kontrowersyjna inwestycja przy Starówce kończy 10 lat
-
Łukasz zamieszczony w temacie Środowisko
- Załaduj więcej postów




