-
Ania odpowiedział w temacie Co dalej z Polska? na forum
PolskiFejs w temacie PolskiFejs
Przykre to wszystko
-
Łukasz odpowiedział w temacie Co dalej z Polska? na forum
PolskiFejs w temacie PolskiFejs
Trzeba dodać,że nawet PiS by nas przed tym nie uchronił, gdyby niespodziewanie nie wybuchła wojna. Bartosiak mówił w pewnym momencie,że jeszcze max. 15 lat i federacja, trzeba się na to przygotować. To było tuż prZed atakiem Rosji na Ukrainie. Właśnie rus dogadywali się z Niemcami ws NS,było gorąco .
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Przepraszamy, nie znaleziono żadnych przedmiotów.
