-
Radosław Kordowski zamieszczony w temacie Ze świata
W 🇩🇪 za nieużywanie nowych zaimków „dey” lub „xier” będzie grozić kara nawet do 10 tysięcy euro! A ze względu na Für Deutschland, w Polsce już trwają prace nad wprowadzeniem podobnej ustawy. Wiem, że puste ❤️ coraz trudniej przychodzą. 🤷&…Zobacz więcej
1 Komentarz -
Aleksandra zamieszczony w temacie Społeczeństwo
Całkiem fajna ilustracja podejścia do problemów w różnych krajach 😉 A u nas? A no różne odpowiedzi: problem – wódka – rozwiązanie, problem – „kurwa” – rozwiązanie, problem – narzekanie, narzekanie – nowy problem 😀
2 Komentarze-
@mammusia-aleksandra-alka Jesteśmy drenowani przez cesarstwo rzymskie germańskimi rękoma już od czasów najdawniejszych , gdzie przepędzano i mordowano Słowian na terenach, które dziś są określane jako Niemcy. Tereny słowiańskie ciągnęły się za rzeką Łabą a wprowadzanie Chrześcijaństwa było najskuteczniejszą metodą zagarnięcia tych terenów…Zobacz więcej
- Załaduj więcej postów





@radek myślę,że powinna być kara śmierci przez rozstrzelanie… To już byłby niewiele większy absurd