Ania zamieszczony w temacie Muzyka
Lubię bajm, ale samochodem to raczej nie chciałbym z nią jechać.
Zdarzyło się kobicie😁
Tak to jest, jak się jest rozpoznawalnym, to trzeba bardzo uważać. Ludzie mają wszędzie oczy.
Ten post nie może być już przywrócony.
Lubię bajm, ale samochodem to raczej nie chciałbym z nią jechać.