Łukasz zamieszczony w temacie Muzyka
Miło się słucha
Ania zamieszczony w temacie Muzyka
bardzo fajny film, szkoda tylko, że to prawdziwa historia
Tak,szkoda
A ja uwielbiam Bandytę z jego muzyką chociaż przygnębiająca historia.
Ten post nie może być już przywrócony.
Miło się słucha