-
3 Komentarze
-
-
@jan-latosinski też przeważnie w Biedronce
-
@zuziar i ja i ja ! 🙂
-
-
-
-
Ania zamieszczony w temacie Społeczeństwo
- Załaduj więcej postów
Jan-Walenty-Jasionowski
Offline
@ jan-walenty-jasionowski
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Przepraszamy, nie znaleziono żadnych przedmiotów.



Lubię słodycze, ale kupuję w Biedronce.