-
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
https://www.facebook.com/share/r/PivLwNvM7EmCcMWT/ czy o to chodzi w znamieniu bestii?
1 Komentarz -
- Załaduj więcej postów
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
https://www.facebook.com/share/r/PivLwNvM7EmCcMWT/ czy o to chodzi w znamieniu bestii?
@przemek89 Interpretacji jest cała masa i nie da się stwierdzić, która jest właściwa. Dla mnie zawsze to będzie słowo-symbol.