-
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
-
-
-
@mammusia-aleksandra-alka Może to głupie, ale ja wierzę że Igrzyska Olimpijskie były zapowiedzią końca. I sama bym była temu sceptyczna, gdyby w 2012 roku nie przepowiadali covida. A teraz ludzie głupieją, jakby ich coś opętało. Wiele znaków wskazuje, że jesteśmy w trakcie albo tuż przed Apokalipsą. Klęsk będzie więcej, więcej widoku depraw…Zobacz więcej
-
@joostyn co igrzyska to jakieś rytuały popatrz na otwarcia w innych latach
-
@przemek89 Do tej pory nie oglądałam żadnych. W tym roku po prostu widziałam na fb urywki, tak samo filmiki na tik toku. I myślę, że do tej pory nic nie straciłam. Ale jest jeszcze inna strona tych igrzysk, mroczna i jeżeli jest prawdą, to nie ma podlejszego wydarzenia. Ludzie się bawią, oglądają, a nie wiedzą, co się dzieje za kulisami.
-
@joostyn JA TEŻNIE OGLĄDAŁEM ale po ost wydarzeniach w sieci widziałem jak ludzie wstawiali to jest niepokojące serio
-
-
-
-
@mammusia-aleksandra-alka na pewno nie za naszego pokolenia…
-
@przemek89 Tylko zauważył pan, że wszystko jakby przyspieszyło? Może nie za naszego pokolenia, ale naprawdę jesteśmy blisko.
-
-
-
- Załaduj więcej postów



Ogólnie to wszystko zgadza się z Apokalipsą i wizjami końca przed nadejściem Chrystusa. Jedyne co, to nie wiem czy faktycznie Polska będzie tutaj ostoją dla kogokolwiek… Jeżeli zjada się do nas ludzie z całego świata to i tak nie przetrwamy, mamy ograniczone terytorium i zasoby.